Mahmut Ferati publikon foto kur ishte i ri, nuk do të besoni si dukej

Është njëri ndër këngëtaret me të dashur për publikun shqiptar.

Mahmut Ferati për dekada me radhë ai ka arritur që të qëndrojë në skenë dhe të pëlqehet shumë.


Mahmuti si duket ka ndjerë nostalgji për rininë e tij, pasi që ai në Instagram, ka publikuar një fotografi kur ishte më i ri.

Në fotografi, Mahmut Ferati shihet duke i rënë çiftelisë, si dhe mund t’i shihni ndryshimet që këngëtari i ka pësuar me kalimin e viteve.

“Para shumë viteve”, kishte shkruar Mahmuti krahas fotografisë së publikuar në instagram.

Shiko foton:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *