Adelina publikon foto nga shtrati me djalin, çfarë nuk shkon me pamjen djalit të saj

Adelina Tahiri tani i kthyer jetës normale, pas një pushimi që e pati me familjen e saj të vogël.

Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia tani po kalon në ditët e saj më të mira, ndonëse u paragjykua shumë pas lidhjes së saj me burrin maqedonas 50 vjeçar, shkruan InfoKosova.


Adelina është shumë aktive në rrjete sociale dhe pothuajse çdo ditë poston momente nga jeta e saj private e publike.

Ndonëse e mbajti të fshehur foton e djalit, Adelina tani poston jo rrallëherë fotografi me të, e sot ka postuar një fotografi nga shtrati por ajo çka merr gjithë vëmednjen është pamja jo e mirë e djalit të saj pasi shihet se ështe djegur nga rrezet e diellit./InfoKosova/

Shiko foton:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *