Afrona tashmë e ka harrua Bleron, kështu provokon nga pushimet në Greqi

Në mediat rozë tash e disa ditë është raportuar për ndarjes mes këngëtarit Blero dhe modeles Afrona Dika.

Dyshimet janë ngritur pasi Blera dhe Afrona kanë fshirë të gjitha fotot e përbashkëta në Instagram.


Raportimet nga dyshja s’janë konfirmuar ende.

Por, ata kanë shpeshtuar postimet në rrjete sociale.

Së fundmi ka qenë Afrona ajo e cila ka nisur pushimet në një vend të bukur në Greqi.

Nga atje, Afrona ka sjell disa imazhe ku shfaqet goxha provokuese.

Tashmë duket që Afrona e ka harruar Bleron dhe i është kthyer jetës normale, të cilën po e shijon në maksimum. /ORA

Shiko foton:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *