Mirsa ndryshon pamjen, nuk njihet

Mirsa Kërqeli është këngëtarja shqiptare që për shumë vite ka qenë shumë aktive në muzikë.

Ajo tani është larguar nga muzika dhe nga paraqitjet publike duke iu perkushtuar vetëm familjes së saj, shkruan InfoKosova.


Në profilin e saj në Instagram, Mirsa ka publikuar nje fotografi me floket e shkurta ku po duket ndryshe nga hereva tjera.

Kujtojme se Mirsa është e martuar dhe ka dy fëmijë, Tiarin dhe Anën./InfoKosova/

Shiko foton:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *