Pas gjithë përplasjeve virtuale me Noizyn, Don Xhoni bën veprimin e papritur ndaj tij

Nga gjithë përplasjet virtuale mes reperave shqiptarë, ajo mes Noizy dhe Don Xhon është një ndër më të komentuarat.

Raporti mes tyre prej kohësh është i tensionuar e jo rrallëherë përmes rrjeteve sociale kanë ironizuar njëri-tjetrin.


Mirëpo duket se për “hatër” të shoqërisë, Don Xhon ka bërë përjashtime.

Pak ditë më parë Noizy solli këngën e tij më të re në bashkëpunim me Loredanën.

Kjo e fundit është një mikeshë shumë e mirë e Don Xhonit me të cilin ka po ashtu një bashkëpunim.

E për të mbështetur Loredanën, Don Xhon ka publikuar në Instatory-n e tij këngën e saj të re, pavarësisht faktit që pjesë e projektit është edhe Noizy.

Gjithsesi, reperi është kujdesur që të publikojë disa rreshta të kënduar vetëm nga Loredana, e cila e ka ri-postuar më pas në Instastory-n e saj.

Shiko videon:

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *