Shakira qeshi me Ronaldon, por pas 5 minutash portugezi e bëri të pendohej

Cristiano Ronaldo bëri që Shakira të përjetonte një sërë emocionesh në vetëm pesë minuta.

Real Madrid dhe Barcelona u takuan në finalen e Copa del Rey në 2011.


Në kohën e rregullt, skuadrat nuk arritën të shënonin, rezultati i ndeshjes u vendos në kohën shtesë. Pikërisht atëherë Ronaldo përkëdheli nervat e ish-bashkëshortes së Pique.

Cristiano pati një mundësi të madhe për të shënuar, por portugezi humbi.

Në këtë moment, kamerat e kanë kapur Shakirën, e cila ka reaguar ndaj episodit duke shpërthyer të qeshura.

Por gëzimi nuk zgjati shumë.

Brenda pesë minutave Shakira u shfaq sërish në transmetimin e ndeshjes, por kësaj here tronditja dhe zhgënjimi u lexuan në fytyrën e saj.

E shkak për këtë reagim të këngëtares është bërë goli mahnitës që Ronaldo ka shënuar me kokë.

Cristiano mori një trofe për Real Madridin dhe u largua për të festuar fitoren me skuadrën, dhe Shakira e mahnitur mbeti në këmbë, duke mbuluar gojën me duar në befasi.

Ndryshimi i humorit të këngëtares argëtoi fansat, ja disa komente:

“Shakira u shkatërrua fjalë për fjalë në sekonda.”

“Ajo duket si Avengers pas fotos së Thanos”.

“Sa mirë bëri Ronaldo!”

Kjo nuk ishte hera e fundit që Shakira-s iu thye zemra për një ndeshje të Barçës.

Në rrjet u shfaq reagimi i saj për dështimin e famshëm të katalanasve në ndeshjen kundër Liverpool-it në Champions League të sezonit 2018/19, shkruan albeu.

Shiko videon:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *