Sinan Hoxha refuzon gruan!, çka po ndodh me çiftin?

Çifti Sinan dhe Andra Hoxha, janë nder çiftet më të dashura.

Ata janë të martuar dhe kanë dy fëmije, shkruan InfoKosova.


Sinani shpesh herë flet për martesën e tij me Andren, duke treguar se pas martesës Sinani kthehet në shtëpi në ora 9 e darkës, me përjashtim të koncerteve ose dasmave.

Madje ai ka deklaruar se Andrra është nga ato vajzat tradicionale që donë shumë fëmijë, por Sinani ka vendosur ti thotë “jo, sepse fëmijët janë një obligimin i madh”./InfoKosova/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *