Kjo grua nuk ka asnjë rrudhë. Është 33 vjeçe dhe përdor vetëm këto dy përbërës!

Priyanka Chopra është një yll i famshëm nga India. Ajo është vajza e parë indiane që është kurorëzuar Miss World në vitin 2000. Eshtë shumë e njohur në botën e bukurisë. Një arsye për këtë është pasi nuk ka asnjë rrudhë, edhe pse është 33 vjeçe.
Pra si ja bën ajo?
Shtyp hape.siren rekl.amuese më poshtë dhe shikoni lajmin e plotë:

Priyanka ka një karrierë prej 15 vitesh. Ajo ka mësuar shumë këshilla dhe truke për të mbajtur bukurinë e saj, në mënyrë të përsosur dhe pa rrudha në asnjë moment.Flokët e saj të bukur dhe modelet që i ndërron çdo ditë janë të njohur në të gjithë botën. Sekreti i saj për flokë të shëndetshëm qendron tek masazhimi i tyre me vaj të nxehtë tri herë në javë. Sipas saj, vaji i nxehtë është shumë efektiv për të kuruar flokët e dëmtuara.


Për lëkurën:
Rregulli numër 1 i bukurisë është kombinimi i ½ filxhan me kos dhe me dy lugë lëng limoni. Do e aplikoni atë në fytyrë dhe e lini të veprojë përreth 30 minuta. Më pas e shpëlani si zakonisht me ujë të bollshëm.

Pra, përpiquni të ndiqni këshillën e Priyanka Chopra në qoftë se nuk dëshironi të keni asnjë pikë rrudhë!

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *