Me flokë të shkurta dhe pa shami, kështu duket Feridja në realitet

Seray Gözler është aktorja shumë e njohur e kinematografisë turke. Ndonëse luajti edhe në shumë filma e seriale të tjera, roli që e bëri shumë të njohur në publik është ai i ‘Ferides’ në serialin ‘Mos ma lësho dorën’.

Me këtë rol ajo u bë shumë e njohur edhe në publikun shqiptar.


Ndonëse në serial ajo shfaqet si një grua e moshuar, në realitet ajo nuk duket aspak e tillë.

Feridja duket një grua zonjë në jetën reale./ORAinfo/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *