‘Dëshpëruese’ fytyra e Loredanës pa efekte

Loredana po vazhdon me suksesin e madh në muzikë.

Por kohëve të fundit ajo po komentohet edhe për ndërhyrjet e shumta në fytyrë.


Madje disa foto që po publikohen ku ajo shihet në foto pa efekt duket mjaft ndryshe.

‘Vipat e Bllokut’ postuan një foto të ndarë nga një pjesë e klipit të saj dhe duket mjaft ndryshe nga Instagrami./InfoKosova/

Shiko foton:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *