Kaq atraktive duken në pushime Adriana e Arjola

Adriana Matoshi dhe Arjola Demiri kanë treguar gjithmonë shoqërinë ngushtë që kanë.

Madje këtë verë ato po kalojnë pushimet së bashku.


Nga atje nuk mungojnë as imazhet e shumta për ndjekësit.

Në darkë ato vishen kaq bukur dhe duket kaq atraktive./InfoKosova/

Shiko videot:

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *