Bashkëshorti i kërkon ndihmë gruas për ta rrahur vëllaun e tij

Policia e Kavajës ka vënë në pranga një çift bashkëshortësh.

Mësohet se burrë e grua janë bërë bashkë dhe kanë ushtruar dhunë në familje.


Më konkretisht, ata dhunuan vëllanë e bashkëshortit të arrestuar.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Kavajë arrestuan në flagrancë shtetasit R. B., 55 vjeç, dhe M. B., 39 vjeçe (bashkëshortë), për veprën penale “Dhuna në familje”, pasi kanë ushtruar dhunë ndaj shtetasit R. B. (vëllai i 55-vjeçarit). Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale”, njofton policia.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *