ESMERADA ISHTE AKTORJA MË E BUKUR MEKSIKANE, E PABESUESHME SI ËSHTË BËRË TANI

Leticia calderon është një prej aktoreve më të dashura nga serialet latino-amerikane.

Ishte roli i ‘Esmeraldës’ ai që e bëri tejet të pëlqyer në pothuajse gjithë botën, përcjell ORAinfo.


Tani kanë kaluar shumë vite që nga seriali e me kohën ka ndryshuar edhe ajo.

Ajo tani është 51-vjeçare dhe nuk po njihet më./ORAinfo/.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *