Mihrije Braha në TikTok, publikon shakanë që u bë virale

Këngëtarja shqiptare Mihrije Braha, disa kohë po shfaqet mjaft aktive në rrjete sociale.

Braha po merr vëmendjen e publiku e mediave me anë të postimeve të ndryshme, së fundmi artistja aktivitetin e vet po e shpërndan ehde në rrjetin social Tik-Tok.


Ajo ka publikuar një video të një shakaje që bëri me kolegun e saj, që në publik njihet si “Rrahim Struja”.

Kjo video u bë mjaft virale dhe po komentohet shumë në rrjete sociale. /Lajmi.net/

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *