Nuk do t’iu besoni syve, kështu dukej Teuta Krasniqi 13 vite më parë

Teuta Krasniqi një ndër aktoret më të pëlqyera në vendin tonë.

Teuta përveç që ushtron profesion si aktore, po ashtu ka hapur edhe një klub me kurse të arteve për fëmije.


Ajo pos aktiviteve i përkushton shumë kohë edhe familjes së saj , ku kalon kohë me burrin dhe vajzat.

Teuta është shumë aktive në rrjete sociale madje ajo kishte publikuar një foto ku shihet se si është dukur trembedhjete vite me parë.

Ndryshimi duket që është i madh.

A do ta njihni? /InfoKosova/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *