Ledri e Sara përsëri prindër?

Dite me parë Sara festoj ditëlindjen e saj.

Vëmendje mori pamja e saj e jashtme joshëse, shkruan InfoKosova.


Shume miq dhe familjar ishin prezent ne ditëlindjen e bukuroshes Hoxha.

Vëmendje mori fotografia e Sares se bashku me vjehrrin e saj, Agronin, teksa shihet barku i fryre i Sares.

Mos vallë është shtatzan?/InfoKosova/

Shiko foton:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *