Marigona Krasniqi ia thotë dy fjalë djalit të saj, i cili do të vijë së shpejti në jetë

Marigona Krasniqi është një ndër modelet më të ëmbla dhe më pozitive.

Ajo tashmë është në pritje të ëmbël, e po ashtu shtatzania atë e ka bërë më të bukur, por në të njejtën kohë më të ndjeshme.

Ajo më parë nuk është se i ka ndarë ndjenjat me ndjekësit e saj në rrjetet sociale, sidomos ndjenjat rreth mëmësisë.

Por, së fundmi ajo ka ndarë një imazh, ku i kishte bërë një dedikim djalit të saj, i cili së shpejti do të vijë në jetë, “Engjëll ti je drita ime”,– kishte shkruar ajo./kosovarja

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.