Nuk do ta besoni, sa shumë është plakur Latifa e Serialit Kloni

Kloni, padyshim ishte njëra nga telenovelat më të shikuar në kohën kur është transmetuar.

Ani pse kanë kaluar më shumë se 20 vite që nga transmetimi i atij seriali brazilian, aktorët që interpretuan ende sot e kësaj dite përcillen dhe përfolën.


E njëra nga personazhet më të dashura për audiencën ka qenë Latifa, një grua shumë e dashur e cila lufton që ta mbajë familjen e saj gjithmonë të bashkuar.

Ajo gjithmonë është cilësuar për bukurinë e saj natyrale dhe talentin në aktrim.

Natyrisht, me kalimin e viteve, edhe aktorja në fjalë ka ndryshuar. Shikoni si duket sot ajo./ORA

Shiko foton:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *