Planet për fëmijën e dytë, Labi: Qysh e ka shkru ai nalt, “na po i jepim”

Javën që lamë pas futbollisti i Kombëtares së Kosovës në futboll, Arbër Zeneli u martua me bukuroshen Dafina Hiseni.

Fytyra të shumta publike morën pjesë në dasmën e futbollistit, moderatori i njohur Labinot Gashi ishte pjesë e dasmës si organizator.


Ai për “Mirage” foli rreth dasmës dhe rreth jetës personale.

“Qysh e ka shkru ai nalt, na po i jepim”, ishte deklarata e Labit pasi u pyet se a kanë bërë plane për fëmijën e dytë.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *