Pamje si nga fundi i botës/ Ja momenti kur rrufeja bie mbi ndërtesën e lartë në Amerikë

Në një video të bërë virale në rrjet, shihet se si rrufeja godet qendrën tregtare One Ëorld.

Pamjet duken apokaliptike dhe mjaft të frikshme. Ndërkohë që edhe Tennessee është goditur nga përmbytje të shumta.

Deri më tani atje janë regjistruar 22 të vd ekur dhe dhjetëra të zhdukur. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtme.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.