Aktorja turke i jep fund beqarisë, ky është i fejuari

Aktorja e njohur turke, Demet Ozdemir është fejuar me partnerin e saj, këngëtarin Oguzhan Koç.

Çifti ka mbajtur një ceremoni fejese ku të ftuar ishin miqtë e tyre më të ngushtë dhe të afërmit.


Demet kishte veshur një fustan të gjatë rozë dhe dukej shumë elegante, ndërsa flokët i kishte lidhur dhe kishte vendosur një makeup shumë të lehtë.

Fotot nga ceremonia janë shpërndarë menjëherë në rrjete sociale dhe të gjithë kanë nisur me urime për çiftin e ri.

Demet dhe Oguzhan kanë 2 vite së bashku.

Demet u bë e njohur në Shqipëri me rolin e saj në serialin “Erkenci kus” ku luante krah Can Yaman teksa seriali i fundit ku e pamë ishte “Shtëpia ime, fati im”.

 

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *