Duket e re, por kaq shumë vite mbushi sot nëna e Dua Lipes

Nëna e Dua Lipës, Anesa feston sot 50 vjetorin e lindjes.

Në këtë ditë speciale, këngëtarja shqiptare me famë botërore ka publikuar disa momente të këndshme me mamanë e saj, duke filluar nga fëmijëria.

Gëzuar ditëlindjen e 50-të nëna ime e mrekullueshme Mbretëresha ime”, shkroi ajo.

Kujtojmë që Dua ishte verën e vitit që shkoi në Shqipëri me familjen dhe miqtë më të ngushtë, ajo kaloi disa ditë pushimesh në jug të vendit.

Autorja e shumë hiteve pritet që të vijë për Festivalin Synny Hill që do të mbahet së shpejti në Kosovë dhe Shqipëri.

Në Kosovë, do të mbahet më 4, 5, 6 dhe 7 gusht.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.