Ja çfarë bëjnë Fifi e Beatrix para emisionit

Fifi dhe Beatrix janë të ftuarat e radhës të Alaudin Hamitit.

E para emisionit ato janë parë duke kënduar.


Videon e publikoi Alaudini ku bëri të ditur që janë të ftuarat e tij.

Beatrix dhe Fifi kanë mbetur shoqe që kur u njohën në shtëpinë e Big Brother Vip./InfoKosova/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *