Ky është personi që dyshohet se plagosi dy personat në Pejë, është kushëriri i tyre

Ilir dhe Flakrim Bajrami mbrëmë u plagosën me armë zjarri nga një person, teksa ishin duke qëndruar në terasën e një lokali.

IndeksOnline mëson nga burime të sigurta se J.Gashi që shtiu me armë zjarri shtatë herë nga vetura në drejtim të tyre është kusheriri i të plagosurve.


Iliri është në gjendje të rëndë shëndetësore i cili po trajtohet në QKUK. Policia ka arrestuar të dyshuarin dhe është dërguar në mbajtje

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *