Pse Ardian Bujupi ngriti dyshimet se do të jetë në Big Brother Vip?

Këngëtari shumë i dashur për publikun, Ardian Bujupi i ka hyrë punës me kokë këtë verë duke sjellë hite dhe bashkëpunime me artistët më në zë.

Gjithashtu edhe jeta e tij private lakohet herë pas here pasi duke qënë i shoqëruar me femra të ndryshme nuk na lejon të kuptojmë cila është vërtet partnerja e tij.


E mesa duket nuk është mjaftuar me kaq Ardiani pasi nëpërmjet një Instastory,ka ng.acmuar sërisht fansat.

Ai ka postuar një foto në makinë ku i duken disa nga tatuazhet dhe shkruan “Big Brother”
nuk ka dhënë më tepër sqarime,por njerëzit mendojnë se mund të jetë një indicie se mund të jetë pjesë e Big Brother Vip Albania që nis në fund të dhjetorit ose Big Brother Vip Kosova që nis në shtator.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *