Ylli i Romës kapet mat me një shqiptare, ja kush është bukuroshja

Nikolo Zaniolo është parë në Ponca.

Lojtari i Romës u kap nga paparacët e revistës së njohur “Chi” në një jaht së bashku me një grup miqsh.


Ylli i Romës është parë në shoqërinë e një shqiptareje, e cila quhet Kejdis Bardhi, me profesion parukiere.

Të dy janë parë në bordin e një jahti ku ngrihen dyshimet e para nëse fantazisti i Italisë dhe i Romës është në lidhje me bukuroshen shqiptare.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *