Monthly Archive: July 2022

0

Në këtë vapë Rona Nishliu bëhet për spital

Rona Nishliu sot ka kërkuar ndihmë mjekësore. Ajo postoi një fotografi në spital teksa po merr një serum. Nuk dihet se çfarë saktësisht i ka ndodhur por ne i urojmë shërim të shpejtë. Shiko...

0

Pse Ermali e hoqi unazën e martesës?

Këngëtari Ermal Fejzullahu është prej shumë vitesh bashkë me Arianen, me të cilen ka dhe katër fëmijë. Çifti nuk shihen shpesh së bashku në publik, kjo për shkak të angazhimeve standarde të këngëtarit, shkruan...

0

Roberti befason me përgjigjen për Nora Istrefin

‘Mirage’ këtë sezonë erdhi me materiale të shumta nga shoubizi vendor. Edhe këtë sezon u transmetua rubrika “Kë Zgjedh”, ku njëri nga protagonist ishte këngëtari Robert Berisha. Roberti u detyrua të bënte zgjedhjen e...

0

Qysh po mundet me ec me këto këpuca Dafina?

Është njëra nder këngëtaret më me stil të skenës sonë muzikore. Dafina Zeqiri përveç këngëve më të cilat asnjëherë nuk zhgënjen fansat e saj, ajo nuk zgjonjën edhe me paraqitjen jashtme, shkruan InfoKosova. Krijuesja...