U përfol se janë në lidhje, vajza që u raportua se është e dashura e Ardianit ka dy fjalë për Jasminën

Ardian Bujupi është një ndër artistët më të komentuar shqiptar.

Këngëtari përflitej prej kohësh se është në një lidhje dashurie me Sabrine Khan, ndonëse ata kanë mohuar se ka diçka mes tyre, fansat nuk janë të bindur pasi janë parë duke kaluar shumë kohë pranë njëri-tjetrit.


Mirëpo, ndërsa sikur thashethemet rreth tyre duket sikur mbetën në hije, në skenë doli Jasmin Kadriu, e cila u bë e njohur nga emisioni “Përputhen” dhe Jasmina u bë kryefjalë e mediave rozë për një lidhje me Adrianin pasi mori pjesë në një prej klipeve që ka realizuar së fundmi.

Spekulimet lindën pasi dyshja shiheshin shumë të afërt me njëri-tjetrin, për më tepër, Ardiani mori pjesë në ditëlindjen e Sara Hoxhës, partneres së Ledri Vulës, bashkë me Jasminën madje, ky veprim bëri më shumë bujë pasi është marrë si një konfirmim nga ana e dyshes se janë bashkë.

Megjithatë, vlen të theksojmë se dyshja kanë mohuar se janë bashkë.

Por, pavarësisht asaj që thuhet, duket se Sabrina dhe Jasmin kanë një raport shumë të mirë, balerina ka publikuar një video në TikTok ku Jasmin i ka komentuar: “Boss babe.” ndërkohë, Sabrine i ka kthyer: “Të dyja ne”./abcnews.al

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *