Bora ndanë imazhet tërheqëse nga pushimet, por ka për të thënë diçka

Bora Zemani vazhdimisht ka qenë një prej emrave më të komentuara për mënyren se si paraqitej nëpër puntatat e emsionit “Përputhen”.

Gjithmonë ndyshe, e me përplot stil ajo ka marr vëmendjen e të gjithëve, duke marr kompimente të shumta, shkruan”Kosovarja”.


Së fundmi, ajo ka filluar pushimet dhe nga atje po qëndron aktive në rrjetet sociale me imazhe të ndryshme.

Ajo ka ndarë disa foto e veshur me një fustan të badhë, për të cilin kishte shkruar “për dashurinë për të bardhën”, ndër të tjera, Bora shumë shpesh ka thënë se është adhuruese e ngjyrës së bardhë.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *