Ky është mesazhi që përloti Fifin / Video

Nuk është një mesazh romantik, përkundrazi, behet fjale per një fanse e Fifit e cila ka ndërruar jetë pak kohë më parë.

Ndersa familjarët e saj i kanë kërkuar këngëtares që të postojë një video ku vajza është duke kënduar një nga këngët e saj të preferuara të Fifit.


Mesa duket ky mesazh e ka përlotur Fifin dhe ajo e ka postuar në rrjetet e saj sociale duke uruar që Era të prehet në paqe.

Kënga “Zhurmë” e Fifit është publikuar në vitin 2017 në Kënga Magjike dhe sot numëron mbi 11 milion klikime në YouTube.

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *