Të gjitha vajzat shqiptare që i ngjajnë Elvana Gjatës…

Elvana Gjata ka publikuar këngën e saj më të re “Gajde”, më saktë ka qenë e ftuar në këngën e Dhurata Dorës por si gjithnjë merr goxha vëmendje prania e saj.

Prej vitesh këngëtarja e njohur shqiptare ka frymëzuar me stilin, pamjen dhe muzikën e saj jo vetëm njerëzit por edhe kolege të sajat.


Madje shumë nga këngëtaret shqiptare kanë tashmë edhe shumë ngjashmëri në pamje me të.

Besa Kokëdhima mikesha e saj e ngushtë duket si motra e saj binjake kohët e fundit.

Jonida Vokshi

Moderatoren e njohur e kanë cilësuar gjithnjë si motrën binjake të Elvana Gjatës.

Të dyja kanë qenë mikesha që në fakultet dhe vazhdojnë të jenë ende edhe sot e kësaj dite.

Xhensila

Këngertarja eshte cilësuar gjithnjë si derivate e Elvanës.

Jo vetëm stilin muzikor por ajo i ngjan edhe në pamjen e jashtme.

Diona Fona

Një tjetër “Elvana Junior” është cilësuar edhe këngëtarja, Diona Fona.

Soni Malaj

Në InstaStoryn e saj të fundit Soni Malaj duket gjithashtu si Elvana.

Sellma

Madje ngjashmëri të madhe me yllin e popit shqiptar ka edhe grimierja e saj personale, Sellma.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *