Beatrix provokon Bora Zemanin

Duke qenë se jemi në kohën e mirë të verës, artistët tanë janë mjaft aktivë me postime duke e shijuar bregdetin.

Kështu nga bregdeti nuk mungojnë imazhe në bekini nga personazhet publike, shkruan InfoKosova.


Së fundi, Beatrix Ramosaj duket se nuk ka filluar ende pushimet, por ka postuar disa fotografi nga pushimet e kaluara.

Këto fotografi janë marrë si diss ndaj prezantueses Bora Zemani, pasi kjo e fundit është duke i kaluar pushimet me familje dhe vazhdimisht publikon fotografi e veshur me rroba plazhi./InfoKosova/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *