EFUNDIT / Një burrë 60- vjeç gjendet i varur në pyllin e fshatit

Një ngjarje tragjike është konstatuar në fshatin Dushk të Cërrikut.
Një ngjarje tragjike është konstatuar në fshatin Dushk të Cërrikut.

Mësohet se viktima është shtetasi me iniciale S.M (60 vjeç) i cili dyshohet se është vetëvarur në një pemë pranë pyllit të fshatit.


Në trupin e të ndjerit nuk janë gjetur shenja dhune por grupi hetimor po vijon punën për dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i policisë Cërrik:

Më datë 03.07.2022, rreth orës 06:55, në fshatin Dushk, në pyllin e fshatit, në një pemë është gjetur nga familjarët dyshohet i vetëvarur dhe pa shenja dhune shtetesi S.M., 60 vjeç, banues në fshatin Dushk.

Grupi hetimor po vijon punën për dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.
Mësohet se viktima është shtetasi me iniciale S.M (60 vjeç) i cili dyshohet se është vetëvarur në një pemë pranë pyllit të fshatit.

Në trupin e të ndjerit nuk janë gjetur shenja dhune por grupi hetimor po vijon punën për dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i policisë Cërrik:

Më datë 03.07.2022, rreth orës 06:55, në fshatin Dushk, në pyllin e fshatit, në një pemë është gjetur nga familjarët dyshohet i vetëvarur dhe pa shenja dhune shtetesi S.M., 60 vjeç, banues në fshatin Dushk.

Grupi hetimor po vijon punën për dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *