Në ditët e fundit të shtatzënisë kështu duket Arbana Osmani

Moderatorja e njohur shqiptare, Arbana Osmani po shijnë ditët e fundit të shtatzënisë.

Ajo këtë periudhë është mjaft aktive në rrjete sociale ku ndan imazhe të ndryshme, shkruan InfoKosova.


Nga fotografitë e fundit Arbana shihet mjafte ne forme dhe shume bukur.

Osmani kishte veshur nje fustan ngjyre roze, e qe duket per mrekulli./InfoKosova/

Shiko foton:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *