Rita Ora mahnitë me imazhet e fundit bardhë e zi ku shfaqet pa pikë grimi

Ajo merr gjithnjë vëmendje me paraqitjet e saj.

E bukura dhe plotë stil, Rita Ora ka mahnitur ndjekësit edhe kësaj radhë.


Në profilin e saj Instagram bukuroshja shqiptare ka postuar imazhe ku është shfaqur pa pikë grimi derisa ka bërë poza duke u përgatitur nga grimerët.

E thjeshtë dhe me flokë të lagura ajo dukej në formë të mirë derisa bënte poza të ëmbla për fansat.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *