Do të befasoheni, kështu duket fytyra e Himenës pa grim

Paola Rey, është njëra nga aktoret më të njohur kolumbiane.

E për publikun shqiptar ajo u bë e njohur me rolin e Himes nga seriali, Pasionet e Fshehta.


Ani pse ka kaluar mbi 20 vite që nga transmetimi i asaj telenovele, aktorja në fjalë vazhdon të përflitet e të jetë shumë e kërkuar në projektet e filmave dhe serialeve.

Edhe në jetën private, ajo ka goditur në shenjë, pasi është e martuar dhe ka dy fëmijë.

Sot, aktorja është 42 vjeçare, por gëzon forma shumë të mira fizike, e këtë e ka dëshmuar duke treguar fytyrën e saj pa pikë grimi./ORAinfo/

Shiko foton:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *