Majk “kapet” mat me ish konkurrenten e “Për’puthen”

Majk jo vetëm për muzikë, ai komentohet edhe për jetën e tij private.

Ai teksa po e shijon suksesin e këngës më të re të hedhur në treg së bashku me Getin, të titulluar “Mari”, ai është kapur mat me një ish konkurrente të “Për’puthen 2”.


Melisa njihet nga emisioni “Për’puthen” ku u bë mjaft e njohur për publikun shqiptar sidomos për lidhjen që krijoj me Andi Shehin.

Lidhja e tyre përfundoj dhe të dy po shijojnë jetën si beqar.

Majk ka shum kohë që nuk është përmendur për ndonjë lidhje të mundshme, ndërsa Melisa pas përfundimit të lidhjes me Andin ka qenë në pauzë si në jetën sentimentale dhe në muzikë.

Burime pranë Boom News ekskluzivisht tregojnë se dyshja simpatike janë parë pran njëri-tjetrit në një hotel në Tiranë, nuk dihet nëse është rastësi apo nēse janë në një njohje, nuk hidhet poshtë mundësia dhe e një bashkpunimi meqë të dy kanë pas mjaft sukses në botën e muzikës.

Shiko foton:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *