Beatrix Ramosaj bën deklaratën e papritur për ribashkimin e Bora Zemanit dhe Donald Veshajt

Beatrix Ramosaj nuk u ka shpëtuar dot pyetjeve për ribashkimin e Bora Zemanit dhe Donald Veshajt.

Gjatë pjesmarrjes në ‘Festivalin e Klipit Shqiptar” në Uqin disa javë më parë ajo është intervistuar nga gazetarja e emisionit ‘Ora Verore’ dhe intervista është publikuar ditën e sotme, mes të tjerash këngëtarja është pyetur edhe se çfarë mendon për ribashkimet e fundit.


“Ribashkimet e kujt?”– pyeti Triksa teksa gazetarja i tha: “Për shembull po përflitet gjithandej Donaldi dhe Bora që janë ribashkuar?”

“A shumë mirë, më vjen mirë, gëzohem”– u përgjigj Triksa, e cila dukej paksa në siklet, kjo deklaratë e këngëtars pason atë të para disa javëve kur ajo u uroi atyre lumturi, “Nëse ata e kanë gjetur lumturinë edhe unë ua uroj.”– u shpreh ajo kur u pyet për herë të parë për ribashkimin e çiftit./panorama

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *