Kështu dukej Atifetja si bionde dikur

Atifete Jahjaga, edhe sot vazhdon të jetë një emër shumë i komentuar.

Që kur ishte zonja e parë e shtetit, ajo gjithmonë është përfolur për jetën dhe veprimtarinë e saj.


Më shumë se sa për punën, ajo gjithmonë është zënë në gojë për pamjen e saj e cila ndër vite ka pësuar ndryshime.

Sot,ajo është një zonjë e vërtetë, brune dhe tejet elegante, por, shikonin si dukej dikur ajo si bionde./ORAinfo/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *