LAJMI FUNDIT / 30-Vjeçari lëndon me thi kë nënën e tij

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në fshatin Dukas të Patosit.
LEXO ME POSHT NE VAZHDIM :

Bëhet e ditur se një 30-vjeçar me iniciale K.Ç, pas një sherri banal ka goditur me thi kë nënën e tij.


Kjo e fundit është transportuar me urgjencë në spital.

Policia e Fierit:

“Sot, rreth orës 09:00, në Dukas, Patos, në banesën e tij, shtetasi K. Ç., 30 vjeç, ka plagosur me mjet prerës (thi kë), nënën e tij, shtetasen D. Ç., 50 vjeçe, e cila ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe kapjen e 30-vjeçarit”

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *