Einxhel sapo konfirmoi shtatzëninë?

Me urimin plot dashuri për Dagzin, Einxhel sapo konfirmoi shtatzëninë?

Moderatorja shqiptare, Einxhel Shkira është duke shijuar lidhjen e saj të dashurisë me Dj Dagz, ndërkohë që prej disa javësh përflitet se është në pritje të ëmbël, edhe pse kjo nuk është pohuar nga vetë çifti.


Einxhel ka marrë gjithë vëmendjen me urimin që i bëri të dashurit për ditëlindjen e tij të 30-të, duke qenë se mes rreshtave thotëse ka bërë realitet disa ëndrra të tij, dhe shumë po aludojnë për një shtatzëni të mundshme.

“Do mundohem qe vitet ne vijim endrrat e tua te behen realitet (dhe seshte qe si kam ber realitet der tani nja dy prej tyre)”, shkruan Einxhel.

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *