Ja epiteti i ëmbël me të cilin Bora i drejtohet Semit

Bora Zemani dhe Semi Jaupaj kanë një shoqëri të shëndoshë tash e vite radhazi.

Dyshja janë pranë njëra tjetrës në momentet më të mira dhe më të këqija, shpesh duke e treguar edhe publikisht.


Pak orë më parë Bora ka ndarë në Instastory një video me ndjekësit e saj, teksa na ka treguar Semin dhe në sfond dëgjohet duke thënë: “Më erdhi një kukull Bratz”.

Ky pra qenka epiteti i ëmbël me të cilin Bora i drejtohet mikes së saj të zemrës.

Shiko videon:

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *