Melisa publikon këngën e re në ditëlindjen e Andit, teksti vë shumë pikëpyetje

Melisa dhe Andi i kanë dhënë fund lidhjes javë më parë, dyshja që u njohën në ‘’Përputhen’’ nuk kanë folur lidhur me këtë temë duke lënë mister arsyet e ndarjes.

Por një veprim i fundit i Melisës ngriti shumë pikëpyetje, ish-konkurrentja ka publikuar këngën e re pikërisht në ditëlindjen e Andit me titullin ‘’Adios’’.


Që nga kjo ndjekësit shprehen të bindur se është dedikim ndërsa janë munduar të zbërthejnë edhe tekstin përmes të cilit Melisa ka lënë hapësirë të kuptohet se Andi e ka tradhtuar, të paktën kështu është interpretuar në rrjet kënga e saj.

“A ma shumë se unë ta thyn ajo? Po hala në zemër m’ki tattoo, e dije se si unë nuk t’vijn mo”, këndon Melisa, teksa më tej vazhdon: S’ki mu pa s’ki mu pa ma adios, t’i kam fal merri tana adios.

Në një pjesë të tekstit ajo thotë: Hala m’don, xhelozon po te tjetra m’shan. Nuk o rren s’ma kan’ thon, sms kam pa!

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *