Cilën këngëtare shqiptare i ka ndaluar Sara – Ledrit të bëjë duet muzikorë?

Artisti Ledri Vula mbrëmë ishte pjesë e intervistës në “Më lërë të flas”.

Reperi shqiptarë zbuloi shumë të pathëna nga jeta muzikore si dhe nga ajo personale.


Duke qenë se edhe bashkëpunimet në projekte muzikore nuk mungojnë, Ledri është pyetur se cilën këngëtare ia ka ndaluar partnerja e tij, Sara Hoxha.

Por, si duket se Sara Hoxha nuk është tipi xheloz i femrave.

“Sara kur nuk më ka ndaluar të bëj këngë me Dafinën për të tjera nuk bëhet xheloze”, ka qenë përgjigja e reperit.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *