Këngëtari kosovar ndahet nga e fejuara

Këngëtari i njohur, Art Abazi është ndarë nga e fejuara e tij, Rrezja.

Lajmin e kanë bërë të ditur burimet, të cilat thonë se këngëtari nga Prishtina dhe balerina nga Tirana ishin bashkë prej disa kohësh.


Madje, Arti i propozoi për martesë në Itali në muajin shkurt.

Ndonëse, këngëtari nuk e ka konfirmuar ndarjen, faktet thonë të kundërtën.

Dyshja e kanë hequr njëri-tjetrin nga rrjetet sociale dhe kanë fshirë të gjitha fotot krah njëri-tjetrit në Instagram./Prive

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *