Kjo super femër po bëhet nuse Kosove

Melisa Lleshi për publikun u bë e njohur përmes shout televiziv “Përputhen”.

Në këtë program, të rinjtë e të rejat shkojnë për të gjetur dashurinë e jetës dhe për tu lidhur.


Melisa, doli e përputhur me një nga konkurrentët, por me të cilin tashmë është ndarë, madje publiku lidhjen e tyre e konsideroj “farsë”.

Së fundi, po flitet se është në lidhje me reperin Majk, nëse janë vërtet bashkë, atëherë Melisa i bie të jetë nuse Kosove./kosovarja

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *