Sara rregullohet te frizerka për festë, kaq bukur po duket

Sara Hoxha, është njëra nga blogeret më të dashura për publikun.

Por, famën më të madhe ajo e mori që kur konfirmoi lidhjen e dashurisë me reperin e njohur, Ledri Vula.


Dyshja në fjalë tashmë janë bërë edhe prindër të një vajze, e cila ia ka ndryshuar padyshim jetën për të mirë.

E sot, pasi që është një ditë e veçantë, Sara është rregulluar te frizerka dhe është bërë si zemër.

Flokët dhe grimi marrin gjithë vëmemdjen./ORAinfo/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *