Thonë se janë ndarë, por kapen ‘mat’ Loredana e Mozik

Loredana dhe Mozik bën bujë në rrjet me dashurinë e tyre.

Me ndarje e bashkim ata janë përfolur shumë në mediat rozë.


Megjithëse thonë se janë ndarë përfundimisht disa fakte thonë dicka tjeter.

Së fundmi Vipat e Bllokut kanë publkuar një foto ku shihen të dy në të njëjtën makinë, ndërsa mbetet të shihet se cfarë po ndodh mes tyre./InfoKosova/

Shiko foton:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *