Fifi ka diqka për tu thënë të gjithë atyre që e kritikojnë

Fifi është ndër emrat më të komentuar të showbizit shqiptar, secili postim e  paraqitje e saj merr gjithnjë vëmendjen e publikut.

Së fundi ajo ka ndarë një postim në rrjetet sociale përmes të cilit ka zgjedhur ti kundërpërgjigjet të gjithë atyre që e kritikojnë vazhdimisht këngëtaren, shkruan InfoKosova.


“Pas kësaj buzëqeshje ka shumë pl.agë që jam mundu me vite me i shëru .. Pas kësaj buzeqeshje ka shumë dështime .. pas Fifit që e shihni ju është një femijë i vogël që nuk kishte dhe u def.ormu t’u punu për me bo e me arrit dicka në jetë …

Pas cdo shpe.rthimi emocional që kam pas, dicka keni pa e dicka s’keni me pa kurrë ka shumë th.ika , ka shumë brryla e ka shumë padrejtesi që s’keni me i kuptu se nuk i keni provu. Gjithsesu si njeri që jam me të meta – e me budallaki – me të mira e të këqija – JAM NJERI”, ka shkruar Fifi krahas fotove./InfoKosova/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *