Nuk do besoni si dukej Era Istrefi para famës

Era Istrefi u bë shpejt këngëtare e njohur edhe jashtë Kosovës me këngën BonBon.

Që nga atëherë ajo ka ndryshuar shumë në pamje.


Së fundmi Vipat e Bllokut kanë publkuar një foto si dukej Era para famës.

Dhe ndryshimi është i madh, e sot duket si tjeter person./InfoKosova/

Shiko foton

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *